Arborystyka!!!

Zdjecie ReklamoweZajmujmy się wycinką drzew trudnych rosnących w pobliżu domów, ogrodzeń i linii energetycznych lub telefonicznych, bądź w jakiś sposób zagrażającymi zdrowiu lub mieniu. Pracujemy metodą alpinizmu przemysłowego, czyli dostępu linowego, co pozwala nam wykonać prace w każdym terenie i niezależnie od lokalizacji. Drzewa w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań usuwamy po kawałku od korony po korzeń opuszczając ścinane elementy za pomocą lin hamujących. Gwarantuje to nienaruszenie terenu znajdującego się pod drzewem.

 
Zdjęcia lotnicze!!!

obrazOferta ta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalne zdjęcia lotnicze swego hotelu, gospodarstwa agroturystycznego, czy też jakiegokolwiek innego biznesu, albo własnej posesji. Projektuję również foldery reklamowe z wykorzystaniem zdjęć lotniczych, kalendarze a nawet foto książki, czy też obrazy drukowane na płótnie, stylizowane na ręcznie malowane lub wiernie oddające zdjęcia z których zostały zrobione. Wspaniale prezentują się na ścianie i niewiele się różnią od obrazów olejnych, a cena jest kilkakrotnie niższa, zaś widniejący na nich widok może – zgodnie z życzeniem - przedstawiać państwa posesję.

 
Foto albumy

Ksazka Zachwycający, wyjątkowy Album z mnóstwem niepowtarzalnych zdjęć Łagowa i okolic oraz z krótkimi opisami które pomogą Państwu się odnaleźć w topografii Łagowa. Wspaniały prezent dla każdego, kto choć raz zawitał w te strony, bądź dla kogoś, komu chcemy pokazać piękno „perły” Ziemi Lubuskiej. Okładka to błyszczący, elegancki laminat z panoramą Łagowa, w środku natomiast kryje się ponad 60 unikatowych widoków, których nie sposób zobaczyć chodząc ulicami; są tu ujęte 4 pory roku: piękna wiosna z soczystą zielenią, lato pełne słońca, jesień w całej swej krasie i śnieżna zima.

Podgląd albumu

ŁAGÓW Z GÓRY GMINA ŁAGÓW Z GÓRY LUBNIEWICE I OKOLICE
Foto Album Gmina Łagów zaprasza

Web Master © Maciej Kowalski
Kontakt